Strona główna / Minecraft / mc-online.pl:27085

mc-online.pl:27085 🇵🇱

Offline · 0/0 graczy teraz Survival Fractions
mc-online.pl:27085
Właściciel
Właściciel niezweryfikowany
Tryby gry
Wersje · 1
Status serwera
Ostatnio online · Ostatnie sprawdzenie · na liście od · 🇵🇱 Polska
Discord serwera: https://discord.gg/8hwTcYbffv

Często zadawane pytania o mc-online.pl:27085

Jaki jest adres serwera mc-online.pl:27085?
Adresem serwera jest mc-online.pl:27085. Używając tego adresu możesz dołączyć na ten serwer.
Jak wejść na mc-online.pl:27085?
  1. Otwórz launcher Minecraft i kliknij przycisk Graj.
  2. Z menu głównego wybierz Tryb wieloosobowy, a następnie kliknij Dodaj serwer.
  3. Wpisz mc-online.pl:27085 w polu Adres serwera i kliknij Gotowe.
  4. Wybierz serwer z listy i kliknij opcję Dołącz.
Ile osób jest na mc-online.pl:27085?
Aktualnie na serwerze (mc-online.pl:27085) przebywa 0 graczy. Maksymalna pojemność to 0 graczy.